×

Projektowanie instalacji gazów medycznych

Zdobyte przez lata doświadczenie oraz wiedza pozwoliły na pozyskanie niezbędnych umiejętności pozwalających na w pełni profesjonalne projektowanie instalacji gazów medycznych z uwzględnieniem aktualnych przepisów, norm oraz trendów technologicznych.

Medpipe sp. o.o. od początku swojej działalności oferowała swoim klientom usługi doradztwa w zakresie gazów medycznych. Zdobyte przez lata doświadczenie oraz wiedza pozwoliły na pozyskanie niezbędnych umiejętności pozwalających na w pełni profesjonalne projektowanie instalacji gazów medycznych z uwzględnieniem aktualnych przepisów, norm oraz trendów technologicznych. Współpracujemy w tym zakresie zarówno z biurami projektowymi jak i szpitalami bezpośrednio. Zaprojektowane przez nas instalacje oraz dobrana technologia to gwarancja bezpieczeństwa, wysokiej wydajności i pewności działania na długi czas.

Podstawą efektywnie działających instalacji gazów medycznych są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach projekty – w naszej firmie Medpipe doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego klientom oferujemy profesjonalne projektowanie instalacji gazów medycznych w placówkach medycznych.

Nasi specjaliści na podstawie dostarczonych projektów architektonicznych oraz wskazań przygotują indywidualny projekt odpowiadający danemu zastosowaniu gazów medycznych, aktualnym normom i przepisom oraz najnowszym technologiom.

Sporządzane przez nas projekty pozwalają na wydajne, bezpieczne i wygodne korzystanie z instalacji gazów medycznych w placówkach ochrony zdrowia. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych usługach projektowych.

W naszych projektach bazujemy wyłącznie na sprawdzonych rozwiązaniach, najwyższej klasy wyrobach medycznych ze szczególnym uwzględnieniem obowiązujących przepisów i norm europejskich. Zaprojektowaliśmy instalacje w m.in w szpitalach w Tczewie, Bydgoszczy, Lipsku, Szczecinie czy Olsztynie.